Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie stowarzyszenia Bocian KRiS

 

 

Piotrek
Prezes Zarządu

Jestem typem społecznika, który ma smykałkę organizacyjną i zawziętość do realizacji zamierzonych celów. A poza tym jestem uzależniony od przeżywania sportowych emocji, nie stronie od aktywności na wielu płaszczyznach, uwielbiam gry zespołowe, dobre jedzenie i przede wszystkim cieszę się życiem.

Najważniejsza dla mnie jest moja rodzina i zawsze będę podkreślał, że przede wszystkim jestem ojcem i partnerem, to z myślą o swoich najbliższych podejmuje większość moich decyzji.

Od zawsze chciałem służyć społeczeństwu, w związku z czym ukończyłem Szkołę Główną Służby Pożarniczej na kierunku Bezpieczeństwa Cywilnego.

Życie zawodowe szczęśliwie udało mi się połączyć ze zdobytym wykształceniem, pracuje na stanowisku Starszego specjalisty w komórce zajmującej się bezpieczeństwem w jednej ze Spółek Skarbu Państwa.

Pomysł założenia stowarzyszenia kiełkował od około roku i szczęśliwie udało się go zrealizować wspólnie z gronem zaangażowanych w nasz projekt osób.

Nie ukrywam, że pokładam w osobach tworzących Stowarzyszenie BOCIAN KRiS wielkie nadzieje i podejrzewam, że niedługo stanę przed trudnym wyborem, w którym wydarzeniu wziąć udział, a z którego zrezygnować…

Życzę wszystkim tego typu problemów i zapraszam jednocześnie do udziału w organizowanych przez Stowarzyszenie BOCIAN KRiS wydarzeniach.

Damian
Członek Zarządu

Ukończone studia logistyczne, 6 lat dyspozytor transportu międzynarodowego. Od maju 2017 strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie. Sport od małego jest mi bliski szczególnie piłka nożna.

 

Od pewnego czasu sport stał się dla mnie szczególnie ważny. Z własnego doświadczenia wiem ze ruch pomaga oraz wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Razem ze stowarzyszeniem Bocian KRiS chce promować zdrowy styl życia i zachęcić wszystkich do ruchu, a efekty przyjdą i to będzie paliwem do dalszej ciężkiej pracy nad sobą.

Marek
Członek Zarządu

Magister obsługi turystyki. Od 15 lat specjalista ds. spedycji/transportu.

 

Od małego chłopca biegałem za piłką i tak zostało po dziś dzień bo szlachetne cechy sportowej rywalizacji pomagają w rozwijaniu charakteru, przezwyciężaniu stresu, bólu i wysiłku, z którymi w codziennym życiu mamy do czynienia.

 

Razem ze Stowarzyszeniem BOCIAN KRiS promujemy życiową zasadę fair play ponieważ nie samo zwycięstwo jest istotne, lecz sprawiedliwa rywalizacja.