GNIAZDO

Adres:

ul. Bielińska 29

07-221 Brańszczyk

 

 

GNIAZDO

Lokal otrzymany od władz samorządowych na cele Stowarzyszenia BOCIAN KRiS zmieniliśmy w miejsca spotkań dla lokalnej społeczności.

GNIAZDO umożliwia konsolidacje mieszkańców oraz zacieśnianie więzi społecznych. Jest to przede wszystkim miejsce lokalnej integracji, w którym można spędzić wolny czas w miłej atmosferze.

GNIAZDO to nic innego jak miejsce spotkań w krainie bocianów.

Dzięki projektowi GNIAZDO chcemy osiągnąć konsolidację lokalnej społeczności na wielu płaszczyznach. Od wspólnego spędzania wolnego czasu do organizacji wieczorów tematycznych przez inicjatywy społeczne skierowane zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych mieszkańców Naszej Gminy.

Dzięki pomocy lokalnych przedsiębiorców i wsparciu ze strony władz samorządowych powstała przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla Siebie.

Na miejscu na mieszkańców czeka sala eSportowa przeznaczona dla sympatyków gier sportowych na platformach PlayStation4 i XBOX ONE.

GNIAZDO – pokój esportowy

Ponadto w GNIEŻDZIE znajduje się również sala rekreacyjna, w której znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki, dart, projektor multimedialny oraz kącik dla maluchów.

GNIAZDO – pokój rekreacyjny

Zapraszamy w wolne popołudnia i weekendy do GNIAZDA Stowarzyszenia BOCIAN KRiS. Czekamy tam na Was w dniach :

– Poniedziałek, godz. 16:00 – 22:00

– Środa, godz. 16:00 – 22:00

– Czwartek, godz. 16:00 – 22:00

– Sobota, godz. 12:00 – 20:00

– Niedziela, godz. 12:00 – 20:00

Wszystkie osoby korzystające z lokalu są zobowiązane do przestrzegania jego regulaminu.