Liga Bociana 2018

Liga Bocian rozgrywana jest na boisku za Urzędem Gminy w Brańszczyku. W lidze może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy A i B.

Mecze grupy A rozgrywane będą w piątki, w godzinach 18:00 – 22:00

Mecze grupy B rozgrywane będą w niedziele, w godzinach 16:00 – 20:00

Z każdej grupy do kolejnej fazy rozgrywek awansują po 4 zespoły, które zmierzą się w niej z pozostałymi finalistami o końcową klasyfikację w lidze.

Wszystkie informacje na temat Ligi Bociana dostępne są dla wszystkich zainteresowanych na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.bociankris.mazowsze.pl oraz na facebookowym fanpage’u www.facebook.com/StowarzyszenieBOCIANKRiS/.

Dla wszystkich drużyn, które wezmą udział w Lidze Bociana 2018 przewidziane są pamiątkowe statuetki oraz dyplomy, ponadto najlepsze drużyny otrzymają puchary, a ich zawodnicy statuetki. Najlepszy zawodnik, bramkarz oraz strzelec ligi otrzymają specjalne upominki.

Podczas rozgrywania ligi organizowane będą zbiórki materiałów kolorowych oraz innych tworzyw. Środki ze sprzedaży ww. materiałów przeznaczone zostaną na nasadzenia roślinności w naszej Gminie.

Wszystkie mecze Ligi Bociana sędziowane będą przez profesjonalnych arbitrów z Mazowieckiego Związku Sędziowskiego. Stowarzyszenie BOCIAN KRiS podczas Ligi Bociana odpowiada za sprawny przebieg rozgrywek, zgodny z ich regulaminem. Zapewnia opiekę medyczną, oraz dokumentację przebiegu spotkań, a także porządek na boisku i trybunach.

 

 

Spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn w sprawie Ligi Bociana zaplanowano na 29.06.2018r. godz. 18:00 w lokalu Stowarzyszenia BOCIAN KRiS.

 

Adres lokalu:

Brańszczyk, ul. Bielińska 29 (1 piętro)

 

Przy budynku znajduje się parking oraz przystanek autobusowy 😎

 

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, na końcu którego znajduje się harmonogram rozgrywek oraz karta zgłoszenia zawodnika.

 

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

Pozdrawiamy

/-/ Stowarzyszenie BOCIAN KRiS